Koučink

Chcete na sobě pracovat, posunout se v životě dál, zažívat více úspěchů, zlepšit své vztahy, vypořádat se s těžkým obdobím nebo si jen utřídit myšlenky? Pak jste můj člověk...

Benefity koučování

Získáte "do rukou" účinný nástroj pro svůj osobní rozvoj. Koučování je založené na principu, že klíčem k řešení životních otázek a překonávání překážek, jste vy. Jste také jediný expert na svůj vlastní život. Proto kouč neudílí rady,  ale klade otázky, s jejichž odpovědí přichází aha efekt a nový pohled na situaci. Jedna za všechny: "Když budou vaše dosavadní zvyklosti stejné, jak bude vypadat váš život za pět let?" 

Kouč také pozorňuje na podstatné momenty v rozhovoru, je vám partnerem a průvodcem na cestě k vašemu cíli

Atmosféru důvěry zajišťuje kontrakt, který podepisuji s každým klientem. 

Samozřejmostí je mlčenlivost kouče a cíle nastavené tak, abyste si mohli jednoduše ověřit, že se vaše situace skutečně zlepšuje.

Pro trvalý efekt a nastartování nového způsobu myšlení a jednání doporučuji alespoň 5 setkání. Kolikrát se ale setkáme a po jak dlouhé době si určujete vy. Na přání  nabízím také skype-koučink. 

Koučování je vhodné pro jakoukoliv oblast života či práce. Pokud ale stále váháte, zda je vhodné právě pro vás, nabízím konzultaci zdarma. Vše probereme nad šálkem dobrého čaje z místní čajovny a vy se můžete rozhodnout.

První koučování je za zvýhodněnou cenu. Spolupracuji také s dalšími odborníky, takže pokud pro vás bude vhodnější jiná forma pomoci, ráda vám předám kontakt. 

Během koučování  vám nabídnu různé techniky pro zlepšení kvality duševního zdraví, které si odnesete jako bonus

Sportovní koučink zahrnuje dechová a vizualizační cvičení.

Na své si přijdou i dospěláci, u kterých jsou velmi oblíbené terapeutické karty.

U dětských klientů, kteří tvoří zhruba třetinu mé klientely, poskytuji na základě dohody s dítětem, zákonným zástupcům písemně vyhotovenou zpětnou vazbu ze setkání. 

Jednoduše řečeno, nabízím vždy indivinduální přístup směrem k vám i vašemu cíli. 

Petra Cmíralová Dolejšová